Om oss

Sunnmøre Caravan AS ble stiftet i mars 2014. Etablert i Ørskog kommune i 2014 og etablert salgslokale i Stryn 2016.
Har Merkene Adria, Kabe campingvogner og bobiler samt. Rapido, Itineo, Dreamer og Sun Living bobiler og Camp-Let som telttilhenger.
Vi har kamabutikk begge steder og verksted for montering av utstyr og reperasjoner i Ørskog.

Sunnmøre Caravan AS har etablert seg som en av de største forhandlere i distriktet med 10 tilsette.
8 oktober 2016 åpnet vi en ny avdeling i Stryn som vi har store forventninger til.

Vi ønsker alle nye og gamle kunder til våre avdelinger!

sunnmore-skilt

Daglig leier Sunnmøre Caravan AS, Magnar Romestrand

Kart


Sunnmøre Caravan
Grandevegen 10
6783 Stryn
+ 47 926 29 299

Sunnmøre Caravan
Sjøholtstranda
6240 Ørskog
+ 47 926 29 299

Ansatte


Placeholder

Magnar Romestrand

Dagelig leder


magnar@sunnmorecaravan.no


 
 

Salg


Placeholder

Eirik Romestrand

Selger


eirik@sunnmorecaravan.no

Terje Rønning

Selger


terje@sunnmorecaravan.no

Butikk og Kundemottak

Placeholder

Runa Midthaug

Butikkansvarlig


runa@sunnmorecaravan.no


Magne Marholm

Kundemottak og salg


magne@sunnmorecaravan.no

Verksted

Reidar Woldsund

Kundemottak


reidar@sunnmorecaravan.no

Placeholder

Ingo Woseck

Teknisk leder


ingo@sunnmorecaravan.no

Placeholder

Jon Eksund

Mekaniker


Placeholder

Mick Berridge

Elektriker


Placeholder

Inge Berg

Mekaniker


Stryn

Placeholder

Kim Sætre

Mekaniker


Placeholder

Vidar Sunde

Salg


vidar@sunnmorecaravan.no

Placeholder

Arne Martin

Butikk og Kundemottak


arne@sunnmorecaravan.no

Placeholder

Ivar Breidablik

Mekaniker


ivar@sunnmorecaravan.no