Kontakt oss.

Sunnmøre Caravan - Sjøholt

Magnar Romestrand

Magnar Romestrand

Daglig leder
+47 48 99 03 06
magnar@sunnmorecaravan.no

Terje Rønning

Terje Rønning

Selger
+47 97 04 65 47
terje@sunnmorecaravan.no

Hege Hustad Amdam

Hege Hustad Amdam

Selger
+47 94 09 01 68
hege@sunnmorecaravan.no

Magne Marholm

Magne Marholm

Ettermarked sjef
+47 48 99 47 74
magne@sunnmorecaravan.no

Runa Kragseth Midthaug

Runa Kragseth Midthaug

Butikkansvarlig
+47 90 85 43 28
runa@sunnmorecaravan.no

Reidar Woldsund

Reidar Woldsund

Kundemottak
+47 99 59 76 74
reidar@sunnmorecaravan.no

Geir Inge Steinnes

Geir Inge Steinnes

Deleansvarlig
+47 46 54 33 72
geir.inge@sunnmorecaravan.no

Andreas Røyset Rødal

Andreas Røyset Rødal

Formann
+47 95 22 54 38
andreas@sunnmorecaravan.no

Martin Höglund Viggehagen

Martin Höglund Viggehagen

Tekniker

Samir Kaljic

Samir Kaljic

Tekniker

Nina Furstrand

Nina Furstrand

Klargjøring

Timo Meyer

Timo Meyer

Tekniker

Jakub Rutkowski

Jakub Rutkowski

Tekniker

Nordfjord Caravan - Stryn

Vidar Sunde

Vidar Sunde

Selger
+47 48 99 76 50
vidar@nordfjordcaravan.no

Helene Rosenblad

Helene Rosenblad

Butikkansvarlig
+47 45 71 50 10
helene@nordfjordcaravan.no

Ivar Breidablik

Ivar Breidablik

Formann
+47 48 86 82 87
ivar@nordfjordcaravan.no

Dorien Paalman

Dorien Paalman

Butikk / Salg
dorien@nordfjordcaravan.no

Jens Kristiansen

Jens Kristiansen

Tekniker
+47 48 86 82 87
jens@nordfjordcaravan.no

Olav Rune Heggestad

Olav Rune Heggestad

Tekniker
+47 48 86 82 87
olav-rune@nordfjordcaravan.no

Sunnmøre Caravan - Furene

Eirik Romestrand

Eirik Romestrand

Selger
+47 98 80 64 25
eirik@sunnmorecaravan.no

Camilla Romestrand

Butikk
furene@sunnmorecaravan.no

Stian Fylling

Stian Fylling

Tekniker

Sunnmøre Caravan på
sosiale medier

For siste nytt fra oss, følg oss på sosiale medier!

Bla i eller
last ned katalog

Katalogene direkte fra våre merker.

Sunnmore Caravan benytter informasjonskapsler!

Vi benytter informasjonskapsler for å bedre din opplevelse, analysere trafikken og gi deg et personlig tilpasset tilbud.