Kontakt oss.

Sunnmøre Caravan - Eit liv i bevegelse!

Vi tilbyr nye og brukte bobiler og campingvogner fra KABE, Adria, Rapido, Dreamer, Camp-Let, Itineo og Sun Living mfl. Stor og velassortert tilbehørsbutikk med Kama Fritids sortiment. Velkommen til oss!

  • SUNNMØRE CARAVAN
  • Sjøholt
  • Ålesundsvegen 1136
  • 6240 Ørskog
  • Tel. +47 926 29 299
  • post@sunnmorecaravan.no
  • NORDFJORD CARAVAN
  • Stryn
  • Grandeveien 10
  • 6783 Stryn
  • Tel. +47 926 29 299
  • post@sunnmorecaravan.no

Kontakt oss.

Sunnmøre Caravan - Sjøholt

  • Ålesundsvegen 1136
  • 6240 Ørskog
  • Tel. +47 926 29 299
  • post@sunnmorecaravan.no

Magnar Romestrand

Magnar Romestrand

Daglig leder
+47 48 99 03 06
magnar@sunnmorecaravan.no

Eirik Romestrand

Eirik Romestrand

IT ansvarlig / Selger
+47 98 80 64 25
eirik@sunnmorecaravan.no

Terje Rønning

Terje Rønning

Selger
+47 97 04 65 47
terje@sunnmorecaravan.no

Magne Marholm

Magne Marholm

Ettermarked
+47 48 99 47 74
magne@sunnmorecaravan.no

Runa Midthaug

Runa Midthaug

Butikkansvarlig
+47 90 55 70 34
runa@sunnmorecaravan.no

Reidar Woldsund

Reidar Woldsund

Kundemottak
+47 99 59 76 74
reidar@sunnmorecaravan.no

Ingo Woseck

Ingo Woseck

Teknisk leder
+47 46 54 33 72
ingo@sunnmorecaravan.no

Jon Eksund

Jon Eksund

Tekniker

Inge Berg

Inge Berg

Tekniker

Nina Furstrand

Nina Furstrand

Klargjøring

Miroslav Milovic

Miroslav Milovic

Tekniker

Andreas Røyset Rødal

Andreas Røyset Rødal

Tekniker

Nordfjord Caravan - Stryn

  • Grandeveien 10
  • 6783 Stryn
  • Tel. +47 926 29 299
  • post@sunnmorecaravan.no

Vidar Sunde

Vidar Sunde

Selger
+47 48 99 76 50
vidar@sunnmorecaravan.no

Helene Rosenblad

Helene Rosenblad

Butikkansvarlig
+47 45 71 50 10
helene@sunnmorecaravan.no

Arne Martin Fjørtoft

Arne Martin Fjørtoft

Butikk
+47 45 71 50 10
arne@sunnmorecaravan.no

Ivar Breidablik

Ivar Breidablik

Tekniker
+47 48 86 82 87
ivar@sunnmorecaravan.no

Hans Olav Bøe

Hans Olav Bøe

Tekniker
+47 48 86 82 87
hans-olav@sunnmorecaravan.no

Sunnmøre Caravan på
sosiale medier

For siste nytt fra oss, følg Sunnmøre Caravan på sosiale medier!

Bla i eller
last ned katalog

Katalogene direkte fra KABE.